De Foute Quiz

Not an ordinary pub quiz

Een audiovisuele quizshow vol guilty pleasures, bingo en compleet georganiseerde chaos. Anderhalf tot drie uur, voor groepen van 30 tot 3000 personen.

Foute Quiz

Zelf een keer meespelen?

Vrijdag 20 november 2026 Wijnand van Delft

Bestel tickets

Een quiz waarbij niemand blijft zitten

De Foute Quiz is een heerlijk foute mix van muziek, quiz en bingo. Guilty pleasures, vragen die nét even schuren en bingo die iedere ronde voor extra strijd zorgt. We spelen niet voor het goede antwoord, maar voor het foute antwoord. Dus verwacht discussies, bizarre antwoorden en vooral veel gelach. Vanaf de eerste minuut gaat het los met bekende hits, meezingers en foute dansmoves. Geen muzieknerd nodig. Een beetje lef, een flinke dosis gezelligheid en vooral: neem het leven niet te serieus.

Muziek

Van eurodance tot smartlap

De grootste foute hits, herkenbare meezingers en guilty pleasures. Van jong tot oud: drie generaties die zonder schaamte hetzelfde refrein meebrullen.

Bingo & Foute Vragen

Fout antwoorden, fanatiek spelen

Iedere ronde zit vol foute vragen, discussies en natuurlijk bingo. We spelen niet voor het goede antwoord, maar voor het antwoord dat het beste bij De Foute Quiz past. En alsof dat nog niet genoeg is, kan er iedere ronde een mooie foute prijs worden gewonnen.

Teamstrijd

Fanatiek, maar vooral gezellig

Samenwerken, punten scoren en elkaar uitdagen. Sommige vragen zorgen voor fanatieke discussies, sterke meningen en antwoorden waar je achteraf misschien liever niet voor uitkomt. De strijd mag scherp zijn, zolang we er samen om kunnen lachen.

Interactieve Spelletjes

Uit de stoel, de zaal in

Tussen de rondes door zorgen mini-games en opdrachten voor extra energie. Even losgaan, meedoen en vooral veel lachen.

Prijzen & Finale

Foute prijzen, echte eer

Tijdens de quizrondes zijn er volop nutteloze en foute prijzen te winnen. Maar uiteindelijk is er maar één hoofdprijs: de felbegeerde Gouden Bingo Molen.

Van quiz naar feest

Het einde is geen einde

De Foute Quiz zet vanaf de eerste minuut de sfeer en loopt daarna naadloos over in het feest. Met jullie eigen dj of een dj van ons gaat het foute feestje gewoon door.

Foute Quiz op Paaspop

Waarom dit werkt op een bedrijfsfeest of event

Binnen tien minuten staat iedereen aan

Geen lange aanloop. We knallen er direct in met herkenbare muziek, foute vragen en meezingers. Binnen no-time staat de hele zaal of het festivalterrein aan.

Ook voor wie normaal niet vooraan staat

Je hoeft geen fanatieke feestganger te zijn. Iedereen kan op zijn eigen manier aanhaken. Lekker de quiz spelen, meezingen of gewoon genieten van de sfeer en het spektakel.

Gasten die elkaar niet kennen

De Foute Quiz zorgt vanzelf voor contact. Samen antwoorden, lachen en meezingen breekt het ijs. Voor je het weet worden onbekenden ineens teamgenoten en staat iedereen gezellig met elkaar te kletsen.

Het moment waar iedereen het over heeft

Een hele zaal of een compleet festivalterrein dat uit volle borst meezingt met dezelfde foute hit. Dat zijn de momenten die je onthoudt.

Wat je krijgt

  • Een enthousiaste quizmaster die de sfeer aanvoelt en moeiteloos inspeelt op het publiek
  • De complete Foute Quiz: vragen, muziek, video, bingo en spelmateriaal
  • Alles voor een complete show: geluid, licht en schermen, inclusief op- en afbouw
  • Rondes op maat voor jouw bedrijf, festival of evenement, als je ons vooraf wat foute munitie aanlevert
Foute Quiz Bingokaarten
Foute Quiz Drunen

Waar we het spelen

Van een personeelsfeest van 30 man tot een festivaltent met 3000 bezoekers. De opzet blijft hetzelfde, de lengte en toon passen we aan.

  • Bedrijfsfeesten als vervanging van het gebruikelijke dj-en-bittergarnituur
  • Teamuitjes korte versie van een uur, prima als middagprogramma
  • Festivals als programmablok of doorlopend programma op een podium of in een tent
  • Horeca vaste avond of eenmalige actie in een rustige maand
  • Jubilea met rondes over de geschiedenis van het bedrijf of de vereniging

Wanneer is het feest?

Geef ons de datum, het aantal gasten en de reden om een feestje te bouwen. Wij maken er een voorstel van dat past bij jullie avond, inclusief concept en prijs. Vrijblijvend, zonder gladde verkooppraatjes en zonder pakken met stropdassen.

Liever gewoon even chatten? Nog beter. T: 0613393680

Waar het al eerder fout ging

De Foute Quiz heeft al heel wat bedrijfsfeesten, festivals en evenementen door heel Nederland op z’n kop gezet. Van volle festivalvelden tot collega’s die elkaar ineens fanatiek de maat nemen. We weten inmiddels precies hoe je een zaal vanaf minuut één aan krijgt. En nee, daar hebben we geen toverstaf voor nodig. Wel goede muziek, foute vragen en een flinke dosis gezelligheid.

Deze bedrijven gingen u voor

Festivals

Paaspop Schijndel
Wish Outdoor
Retrock

Bedrijven

Welvaarts Elektro
De Bonth van Hulten
Ploegam
Brandweerkorps Woerden

Stichtingen

Stichting Stroom
Stichting Scala
Koning Willem I College

Paaspop
Wish Outdoor
Retrock

Veelgestelde vragen

Wat maakt De Foute Quiz anders dan een normale pubquiz?

Bij De Foute Quiz draait het niet om stil nadenken met een biertje in je hand. Hier draait het om muziek, energie, meezingen, lachen en compleet georganiseerde chaos. Minder pubquiz, meer feestavond.

Hoe lang duurt De Foute Quiz gemiddeld?

De meeste edities duren tussen de anderhalf en drie uur. We stemmen de quiz volledig af op jouw programma, publiek en gewenste sfeer. Liever een korte energizer of juist een avondvullend spektakel? Alles kan.

Is De Foute Quiz geschikt voor grote groepen?

Zeker. Van klein bedrijfsfeest tot festivaltent met honderden bezoekers: De Foute Quiz schaalt moeiteloos mee. Hoe groter de groep, hoe groter de chaos en hoe harder er wordt meegezongen.

Moeten deelnemers veel muziekkennis hebben?

Absoluut niet. Juist dat maakt De Foute Quiz zo leuk. Het draait niet om perfecte kennis, maar om herkenning, gezelligheid en compleet foute antwoorden. Iedereen kan meedoen.

Regelen jullie ook techniek en opbouw?

Ja. Wrong = Right verzorgt de complete show inclusief techniek, geluid, begeleiding en opbouw. Jij hoeft dus niet te stressen over kabels, schermen of microfoons. Wij regelen het van begin tot eind.

Kunnen jullie de quiz aanpassen aan ons bedrijf of event?

Ja hoor. Hebben jullie inside jokes, favoriete guilty pleasures of collega’s die altijd nét iets te fanatiek zijn? Dan verwerken we dat graag in de quiz voor extra herkenning en hilarische momenten.

Is De Foute Quiz alleen voor bedrijven?

Nee. Naast bedrijfsfeesten organiseren we de quiz ook op festivals, personeelsdagen, studentenfeesten, horeca events en jubileums. Als er publiek is, maken wij er een feestje van.

Hebben jullie ook andere concepten naast De Foute Quiz?

Zeker. Wrong = Right bedenkt en organiseert verschillende interactieve concepten en entertainmentvormen voor events en festivals. Van feestcafés tot totaalconcepten: wij houden wel van een goed idee met een knipoog.

Hoe ver van tevoren moeten we boeken?

Hoe eerder, hoe beter. Zeker tijdens drukke festivalmaanden en het bedrijfsfeestenseizoen lopen de agenda’s snel vol. Last minute iets organiseren? Neem gerust contact op, we denken graag mee.